צילומי חוץ

"כל אירוע חדש הוא ההזדמנות שלנו לספר סיפור חדש דרך המצלמה. סיפור האירוע שלכם לא יהיה דומה לשום דבר שכבר עשינו, כי אנו שואפים לצלם, בווידיאו ובסטילס, את מה שמייחד אתכם כזוג ומבדיל אתכם מכל השאר. לכן אין לנו שיטה אחת, אין נוסחאות קבועות מראש, ואין לוקיישנים קבועים – לקוחותינו הם ההשראה שלנו ליצירה", ליאור צלמים.

מה חשוב בבחירת צלם:

1. ניסיון-יש לא מעט נקודות כשל פוטנציאליות במהלך אירוע וצריך לדעת להתמודד איתם.

2. כימיה-חשוב חשוב חשוב-כל ההבדל בין שפתיים מכווצות להמון המון שיניים.

3. להתחבר לתמונות שימו לב ת מ ו נ ו ת ולא אלבום דיגטלי/מעוצב-העצוב העכשווי מסיח את הדעת וגורם לבילבול. העיין בורחת מהעיקר שזה ה ת מ ו נ ו ת ,לעיצוב. תראו פחות אלבומים יותר תמונות-ולא קולקציה של התמונות-תבקשו לראות עבודות אחרונות ותעברו על איפור חוץ מקום אוכל משפחה חופה ריקודים תראו שהכל מתועד עם טאץ אומנותי.

4. וידאו-שלא יראו לכם רק קליפ פתיחה וסיום זה הרוב יודעים לעשות טוב- תראו גם את אמצע הסרט.

5. המלצות לא מאתרים-מחברים.

6. אל תנעלו ואל תוותרו לעצמכם אל תהיו עצלנים,תראו לפחות שלושה צלמים עד שתדעו ותהיו בטוחים בבחירה שעשיתם חשוב לדעת שמי שצילם את התמונות והוידאו יצלם אצלכם בארוע ולא צוות חיצוני.

7. ציוד גיבוי-לראות בעיין.

8. כימיה 5 יחידות.

טיפ קטן:תבקשו לראות תיק צילום-אני מאמין שזה מעיד על אופי האדם יותר נכון מיקרוקוסמוס:משקף את ההתנהלות היום יומית שלו-תיק מבולגן=אדם מבולגן=צלם בבלאגן=אתם בבאלגן

צילום חתונה, זה כבר עניין למקצוענים… איך אנו אמורים לנחש שצמצם זה הפתח שנכנס דרכו האור, ומה זה פוקוס ידני???, שמעתם פעם על סאונד אלחוטי? אין טעם להילחץ מזה אתם גם לא אמורים לדעת. בצילום חתונה, החשוב שתדעו להבחין בין טוב לרע. אם התמונות בחתונה מטושטשות אך מוארות זה לא הרווחתם כלום. זה נכון גם לגבי ההפך. חשוב לבחון צילום חתונה בחלוקה של השטח המצולם, התאורה, החדות האובייקט המצולם שלרוב הוא אתם כלה וחתן, תמונות לא מבויימות ואם אפשר קצת שונות ולא שיגרתיות, כמו שנאמר בשפה מקצועית point of view (נקודת מבט).

צלם חתונות צריך לדעת להיות במקום הנכון ובזמן הנכון ולתפוס את הרגע. וידאו זה סיפור אחר, צריך לתת דגש על תאורה, קומפוזיציה (סידור האנשים על המסך), קרוב רחוק וחשוב לשים דגש לרעש, מדובר על הסאונד. יש 4 מצבים בסאונד. סאונד שטח בו שומעים את רחשי הסביבה, צעקות האורחים, השירה של הdj. לעיתים זה טוב כמו בברכות וכדומה. הסאונד אלחוטי שמחובר ל-dj ומנטרל את רחשי הסביבה ומזרים מוסיקה נקיה הישר מהתקליטן בחתונה. השילוב בין שניהם בצורה נכונה יתן איכות שמיעה טובה שיהיה אפשר להנות ממנה במערכת הקולנוע הביתית שלכם בסלון.

אנו בליאור צלמים מאמינים כי חתונה היא אירוע של פעם בחיים ולכן חשוב לנו להנציח אותו בצורה הכי אומנותית כדי להעביר לכל הצופים את היחודיות ואת אווירת היום המיוחד. והכי חשוב את האהבה שבינכם !!
בליאור צלמים תמצאו אוזן קשבת והתאמת סוגי הצילום לסגנונכם האישי . אצלנו מקצועיות ואמינות היא ערך עליון !